5STP42U5800 - Phase Control Thyristor
5STP42U5800_4185413.PDF Datasheet
 Full text search : Phase Control Thyristor
 Product Description search : Phase Control Thyristor
 Related Part Number
PART Description Maker
DCR1275SD25 DCR1275SD24 DCR1275SD28 DCR1275SD DCR1 Phase Control Thyristor 2379 A, 2400 V, SCR
Phase Control Thyristor 相位控制晶闸
Dynex Semiconductor, Ltd.
DYNEX[Dynex Semiconductor]
Phase Control Thyristor 2850 Amperes 800 Volts
Powerex Power Semicondu...
IRKH105-10 IRKH105-10A IRKL105-10 IRKL105-10A IRKT 1400V 105A Doubler Circuit Positive Phase Control Thyristor/Diode in a ADD-A-Pak package 1400V 105A及倍增器电路积极相位控制晶闸管/二极管的地址,阿- Pak封装
1000V 105A Doubler Circuit Positive Phase Control Thyristor/Thyristor in a ADD-A-Pak package
1400V 105A Doubler Circuit Positive Phase Control Thyristor/Thyristor in a ADD-A-Pak package
1200V 105A Doubler Circuit Positive Phase Control Thyristor/Thyristor in a ADD-A-Pak package
800V 105A Doubler Circuit Positive Phase Control Thyristor/Thyristor in a ADD-A-Pak package
1200V 105A Doubler Circuit Positive Phase Control Thyristor/Diode in a ADD-A-Pak package
1600V 105A Doubler Circuit Positive Phase Control Thyristor/Thyristor in a ADD-A-Pak package
1400V 105A Doubler Circuit Positive Phase Control Thyristor/Diode in a ADD-A-Pak package
1600V 105A Doubler Circuit Positive Phase Control Thyristor/Diode in a ADD-A-Pak package
800V 105A Doubler Circuit Positive Phase Control Thyristor/Diode in a ADD-A-Pak package
1000V 105A Doubler Circuit Positive Phase Control Thyristor/Diode in a ADD-A-Pak package